Ferie zimowe to czas, w którym do przedszkola uczęszcza mniej dzieci. W tych dniach tak samo jak w ciągu roku odbywa się wiele ciekawych zajęć i zabaw. Na ten czas zaplanowano i zrealizowano szereg zajęć integracyjnych, mających na celu zapewnienie kreatywnego i ciekawego spędzania ferii. Głównym celem tych wszystkich zajęć była dobra zabawa, dzięki której na twarzach każdego przedszkolaka widać uśmiech. Każdy dzień dostarcza dzieciom innych wrażeń, nikt się nie nudzi. Nie brakuje zajęć umysłowych, twórczych, plastycznych, muzycznych, sportowych oraz badawczych.

Dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, zajęciach sportowych, oglądały bajkę w bibliotece gminnej, która zamieniła się dla dzieci w mini kino . Przedszkolaki doskonaliły spostrzegawczość i logiczne myślenie na edukacyjnych grach komputerowych oraz uczestniczyły w quizie o bajkach. Przedszkolaki samodzielnie wykonały pizzę z okazji Światowego Dnia Pizzy, Uczestniczyły w spotkaniu z panią pielęgniarką oraz w warsztatach zorganizowanych przez Zespół Parków Krajobrazowych w Kalinie. Była też Zumba w której wszyscy bardzo chętnie wzięli udział.

Cieszymy się i mamy nadzieję, że aktywny wypoczynek bardzo dobrze wpłynął na naszych milusińskich. Jesteśmy pewni, że dzieci w pełni sił ze swoimi koleżankami i kolegami ponownie będą z chęcią zdobywać wiedzę i umiejętności w naszym przedszkolu.