10 października 2022 roku dzieci z grypy Jeżyki i Żabki  uczestniczyły w wycieczce do ogrodu warzywnego i sadu. Jesień to najlepsza pora roku na zbiory warzyw i owoców. Dzieci mogły zobaczyć urozmaicone warzywa, owoce w ich naturalnym środowisku i poznawać je różnymi zmysłami. Dzieciaki mogły obserwować, dotykać i wąchać, wyrywać i zrywać różnego rodzaju gatunki roślin. Przedszkolaki  poszerzyły wiadomości na temat pracy w ogrodzie, szkodników roślin. Dzieci były bardzo zainteresowane jesiennymi zbiorami. Poszerzyły wiedzę o zdrowym odżywianiu. Degustowały zdrowe przekąski: sałatę, jabłka i inne pyszności. Wycieczka ta była bardzo ciekawą lekcją przyrody i wywarła na uczestnikach wiele pozytywnych emocji. Bardzo dziękujemy pani Alinie Kozielskiej  za przyjęcie.