Dzień kobiet, dzień kobiet,
niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek.
Uśmiechy są dla nich,
zabawa i taniec piosenka z radia popłynie.

W marcu obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kobiet, kiedy to każda kobieta mała i duża czuje się wyjątkowo Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu grupy „Jeżyki” oraz „Misie” pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały dla dziewczynek,  pań, gości zaproszonych i całego personelu przedszkola  program artystyczny składający się z wierszyków i piosenek oraz prezentacji multimedialnej „Co sądzę o kobiecie?”. Chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom upominki. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują  za piękne życzenia.