W ramach projektu „Razem bawić się weselej” w czwartek 09,06 miało miejsce wspaniałe wydarzenie. Nasza drużyna wspólnie z OSP Droniowice oraz Sołectwem Droniowic zorganizowała dla zuchów, harcerzy oraz wszystkich chętnych dzieci Piknik Rodzinny. Dzieci wraz z swoimi rodzicami i rodzeństwem podczas czwartkowego popołudnia wspólnie aktywnie spędzali czas.

Na początku uczestniczyliśmy w pokazach strażacki zorganizowanych przez strażaków z OSP Droniowice. Podczas pokazu mogliśmy zobaczyć jak wygląda zbiórka strażaków po sygnale dźwiękowym, droga straży na miejsce wydarzenia, akcja ratunkowa, sprzęt strażacki oraz pierwsza pomoc. Następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowo-muzycznych. Po zabawach nastąpiła przerwa na zdrowy poczęstunek. Kolejnym punktem pikniku były zuchów pląsy przygotowane przez naszą drużynę. W między czasie miało miejsce ognisko z pieczeniem kiełbasek. Na zakończenie każdy uczestników otrzymał prezent – niespodziankę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do odbycia Pikniku.