W piątek  17 czerwca odbyło się ostatnie wydarzenie w ramach projektu ” Razem bawić się weselej”, organizowanego dla dzieci z WDH ”Czarne Orły „ oraz chętne dzieci z zespołu szkół w Kochanowicach była to wycieczka do Łodzi . Pierwszym punktem naszej wycieczki była wizyta w Eksperymentarium. Mogliśmy tam pod okiem przewodników podziwiać i wykonywać wiele eksperymentów z różnych dziedzin nauki. Na sam koniec naszej wizyty podzielni na mniejsze grupy wykonywaliśmy szereg zadań sprawdzając zdobytą wiedzę. Następnym punktem naszej wyprawy były odwiedziny Parku Rozrywki Mandoria. Podczas ponad 5 godzin zabawy jeździliśmy na przeróżnych karuzelach, roller costerach i korzystaliśmy z wielu wspaniałych atrakcji. Między innymi braliśmy udział w warsztatach z wybijania monet, przedstawieniu o przygodach mieszkańców Mandorii, przechodziliśmy przez lustrzany labirynt, przechodziliśmy tor przeszkód na wodzie oraz pokonywaliśmy swoje leki w Mrocznym Dworze. Każda z dostępnych stref tematycznych w parku dostarczyła wszystkim wielu wspaniałych wrażeń. Uczestnicy wycieczki wspólnie stwierdzili, że była to jedna z najwspanialszych przygód. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania dzieciom cyklu zajęć w ramach projektu.