„Zawsze w życiu najtrudniejsze są pożegnania, szczególnie wtedy, gdy pracowało się wspólnie tyle lat…”

Dnia 20 czerwca 2023 roku odbyło się pożegnanie odchodzącej na emeryturę

naszej Pani Dyrektor Krystyny Anioł, która  swoją funkcję pełniła przez wiele lat.

Szanowna Pani Dyrektor!

Składamy Pani serdeczne podziękowania za wspólną pracę, wyrozumiałość i otwartość na wspólne pomysły. Przez wiele lat była Pani naszym przewodnikiem. Praca z Panią była przyjemnością i stanowić będzie już zawsze ważny rozdział w historii naszego przedszkola. Dziękujemy za każde ciepłe słowo, życiową mądrość i pomocną dłoń.

Drogiej Pani Dyrektor, życzymy na emeryturze aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, żeby znalazła Pani czas dla siebie, na odpoczynek, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań a także dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.

Mamy nadzieję, że już jako gościa, będziemy często Panią gościć  w murach naszego przedszkola.