„MAJ TO ŻYCIE, MAJ TO KWIATKI

MAJ TO TAKŻE ŚWIĘTO MATKI,

MAJ W UCZUCIA JEST BOGATY,

BO SIĘ ZBLIŻA ŚWIĘTO TATY.”

W dniu 26 maja obchodzimy bardzo ważne święto jakim jest Dzień Mamy, niespełna miesiąc później 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty. Jest to idealny moment na złożenie życzeń  Kochanym Rodzicom. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy zwyczajny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom. W tym roku przedszkolaki postanowiły połączyć dwa święta w jedną uroczystość. I zorganizować Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci wraz z nauczycielkami przygotowały występy z okazji tak ważnych świąt. Mali artyści z wielkim przejęciem, recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, prezentowali tańce i partytury muzyczne. Krótkie programy artystyczne zostały pięknie zaprezentowane. Na każdą okazję dzieci wykonały również drobne upominki i laurki z  życzeniami. Z ust przedszkolaków płynęły piękne słowa: „Mama i tata to świat nasz cały, ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały, to dobre, czułe, pomocne ręce i kochające najmocniej serce. To są wyprawy do kraju baśni, wakacje w górach, nad morzem, na wsi, loty huśtawką, prawie do słońca oraz cierpliwość, co nie ma końca. Kochana Mamo, Kochany Tato, dzisiaj dziękować chcemy Wam za to. Za wszystkie dla nas trudy i starania składamy dzisiaj podziękowania!” Dla wszystkich rodziców były to niezapomniane, pełne wzruszeń i radości chwile.