„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,

wszystkie dzieci na niego czekają,

moc prezentów każdemu przyniesie,

każde dziecko z prezentów się cieszy.

A Mikołaj, choć siwą ma brodę,

to wśród dzieci wciąż czuje się młodo,

wszystkie głaszcze po twarzach,

prezentami obdarza

i o każdym dziecku pamięta …”

Szóstego  grudnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość  Święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną poprzez obdarowywanie wszystkich prezentami w szczególności dzieci. Wreszcie nadszedł upragniony dzień, na który przedszkolaki czekały z utęsknieniem. Do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak chwilę bo, gdy tylko Mikołaj zaczął wręczać prezenty ,na każdej buzi pojawił się szeroki uśmiech. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju za odwiedziny i wielki worek prezentów. Czekamy na Ciebie znowu za rok.