Już wszystkie przedszkolaki wiedzą, że JESIEŃ to jedna z pór roku, a zauważyć ją możemy w porannych mgłach, odlatujących ptakach i oczywiście w pięknych kolorowych liściach.

23 września w naszym przedszkolu odbyło się powitanie jesieni.  Przywitaliśmy jesień nie tylko w kalendarzu, ale również w naszym przedszkolu. Piękna Pani Jesień z koszem darów odwiedziła wszystkie grupy przedszkolne, zaprezentowała swoje charakterystyczne cechy i poczęstowała dzieci swoimi skarbami – jabłkami. Przy tej okazji Pani Jesień zwróciła uwagę na korzyści płynące ze spożywania owoców i zachowania zasad higieny czyli konieczności ich mycia. Przedszkolaki miały możliwość porozmawiać z gościem i dowiedzieć się dlaczego jesień jest tak ważna porą dla całej przyrody. W podziękowaniu za odwiedziny dzieci zatańczyły z Panią Jesienią oraz wykonały pamiątkowe zdjęcia.

Dzieci wykonały też JESIENNE DRZEWO, z pomalowanych liści,  które znajduje się na naszym korytarzu.