Bal karnawałowy dla przedszkolaków, to dzień niezwykły, wyczekiwany od wielu tygodni. Jest imprezą lubianą przez dzieci, która dostarcza im wielu przeżyć i radości.

W dniu 12 lutego przedszkole w Kochanowicach zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek, baśni oraz naszych marzeń. W przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Sala Żabek zamieniona została na salę balową, pełną pięknych kolorowych ozdób. To w niej zaraz po śniadaniu zebrały się wszystkie dzieci wraz z nauczycielkami oraz wodzirejem  który wspaniale poprowadził zabawę. Pląsów oraz tańców było bardzo wiele.

Równocześnie w trakcie trwającej zabawy w sali obok, pan Fotograf robił zdjęcia każdej grupie, by uwiecznić jak pięknie dzieci wyglądały. Po zakończeniu zabawy wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal.

Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.