Dnia 26.10.2019r. (sobota) dzieci z grupy „Jeżyki” udały się do Gminnego Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach prezentując przygotowany występ artystyczny z okazji Dnia Seniora rozpoczynając go słowami „Znów jesienna przyszła pora z nią jak zwykle Dzień Seniora”, a kończąc serdecznymi życzeniami i radami na długie i zdrowe życie, które odczytane zostały przez Pana Kamila Sołtysa Kochanowic.

Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci gromkimi brawami.

Za piękny występ dzieci zostały obdarowane przez Pana Sołtysa i  Wójta Gminy Kochanowice słodyczami.
Wizyta w GCKiI  była dla przedszkolaków kolejną lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym.

Na zakończenie można przytoczyć wspaniałe słowa znanego utworu „Pokolenie” zespołu Kombi: „…każde pokolenie ma własny czas, każde pokolenie chce zmienić świat, każde pokolenie odejdzie w cień, a nasze nie…” . Tak oto właśnie przychodzi też czas na to, że młode pokolenia przygotowują występy, a pokolenia seniorów są dla nich jedną z najlepszych widowni.