„POMÓŻMY CZWORONOGOM”

W ramach tej akcji prosimy dzieci i rodziców o przynoszenie do przedszkola: karmy  w puszkach i suchej dla piesków i kotków, żwirek dla kotów, koce, (oraz innych produktów i akcesoriów) dla potrzebujących zwierząt. Zgromadzone dary przekazane zostaną OTOZ Animals  w Lublińcu. Akcja trwa od 05.11. do 03.12.2018r
Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji.

ZBIÓRKA MAKULATURY

Zapraszamy wszystkich przedszkolaków wraz z rodzicami do udziału w tej akcji,
która będzie trwać od października 2018 r. do końca maja 2019 r.
Co przynosimy:
– Makulaturę (gazety, stare książki, tektury, kartki, stare zeszyty,…)

„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM – CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLA”

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków wraz z rodzicami do wzięcia udziału w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.
Czytanie powinno kojarzyć się dzieciom z przyjemnością, z mile spędzonymi chwilami dlatego czytajmy naszym dzieciom książeczki, opowiadania, bajki kilka minut dziennie.

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

Zbieramy plastikowe nakrętki (PET) po napojach, sokach, kawie, chemii gospodarczej (szampony, dezodoranty, pasty do zębów…) środkach przemysłowych itp.

ZUŻYTE TELEFONY KOMÓRKOWE