Dnia 13 grudnia przedszkolakami z grupy Jeżyki oraz Pszczółki udały się do kina Karolinka w Lublińcu na film pt .” Vaiana 2”.
Dzieci z zainteresowaniem zasiadły w fotelach i oglądały film. Nie mniej atrakcji, jak sam film, dostarczył przejazd autokarem. Wycieczka do kina bardzo się dzieciom podobała i już czekają na następną.




