Dnia 13 grudnia  przedszkolakami z grupy Jeżyki oraz Pszczółki udały się  do kina Karolinka w Lublińcu na film pt .” Vaiana 2”.

Dzieci z zainteresowaniem zasiadły w fotelach i oglądały film. Nie mniej atrakcji, jak sam film, dostarczył przejazd autokarem. Wycieczka do kina bardzo się dzieciom podobała i już czekają na następną.