18 czerwca grupa Żabki  wspólnie z Wielopoziomową Drużyną Harcerską  „Czarne Orły” z Droniowic zorganizowali w naszym przedszkolu  wieczór piżama party pod hasłem „Kosmiczna Podróż”.  Dzieci zaopatrzone w poduszki, rozpoczęły zabawę w pięknie udekorowanej Sali, gdzie zostały przydzielone do jednej z 6 kosmicznych drużyn. Następnie odbyło się czytanie bajki przez panią Kasię Mokros, mamę Jakuba  pt. „Orbitki w kosmosie”. Po krótkiej przerwie wszystkie drużyny wykonały kosmicznych pojazdów, którym podróżowały przez kosmiczny świat.  Na placu zabaw dzieci brały udział w podchodach , które doprowadziły wszystkich do skarbu – poszukiwania kosmicznych monet! Na zakończenie zabawy miała miejsce parada w piżamach z swoimi misiami czy poduszkami. Zwieńczeniem piżama party było kino w plenerze. Cały wieczór umilił nam poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkim dziękujemy za pomoc współpracę!