„Chociaż słońce jasno świeci,
trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
teraz wakacje czekają nas”.

W dniu 11 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego – pożegnanie starszaków. Minęło kilka wspaniałych lat wspólnych zajęć i zabaw, aż nadszedł czas wakacji i rozstania. Starszaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowaniu uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a wszyscy obecni docenili to ogromnymi brawami. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów na dalszym szczeblu edukacji. Następnie starszaki otrzymały książki i dyplomy ukończenia przedszkola. Dla dzieci było to wyjątkowe pożegnanie, bowiem od września rozpoczną naukę w pierwszej klasie. W tym dniu nie zabrakło również życzeń, podziękowań, a nawet łez wzruszenia. Życzymy wszystkim dzieciom wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas i o swoim przedszkolu.

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za współpracę, za wszelkie działania wspierające nasze przedszkole, za zrozumienie oraz zaangażowanie, życzliwość i bezinteresowną pomoc!