„… Dom to miejsce wyjątkowe                                                         

                                                   Może być na końcu świata !                                                       

 Najważniejsza jest rodzina      

Czyli mama, ja i tata… .”

Dnia 28 maja  w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny.

Piknik dał nam możliwość do szerokiego prezentowania umiejętności artystycznych przedszkolaków. Dzieci z wszystkich grup wiekowych zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne. Nasi podopieczni w pięknych strojach tańczyli tańce ludowe, nowoczesne oraz układy taneczne do śpiewanych piosenek, recytowały także wierszyki. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Aby umilić rodzicom i dzieciom wspólne spędzenie czasu przygotowano wiele atrakcji, a mianowicie: dmuchańce, balony, wata cukrowa, malowanie twarzy, bańki mydlane, konkursy oraz konkurencje sportowe, zabawy ruchowe, poszukiwanie monet , maskotki myszki Miki które umilały czas dzieciom. Dzieci miały także okazję obejrzeć samochód policyjny oraz wóz strażacki.  Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla, frytek oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że piknik był udany.

Pragniemy podziękować wszystkim którzy wsparli organizacyjnie imprezę oraz jej uczestnikom za liczny udział i wspólną zabawę. Śmiało możemy powiedzieć, że tegoroczna uroczystość na długo zostanie w pamięci naszych najmłodszych                i ich najbliższych.

Pani Dyrektor wraz z gronem pedagogicznym składa serdeczne podziękowanie wszystkim Sponsorom, Rodzicom oraz pracownikom przedszkola za pomoc w przygotowaniu Pikniku Rodzinnego.