„… Kiedyś przyjdzie taki dzień, że spełni się Twój najpiękniejszy sen. Teraz nie wiesz jak i gdzie…”

Tym przesłaniem Teatr Moich Marzeń zaprosił nas na spektakl do Gminnego Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach.

Zawędrowaliśmy wraz z bohaterami sztuki w głębiny oceanu. Poznaliśmy tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca- króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę. Na brzegu wielkiej wody pojawił się książę Edward, wypatrujący co dnia dziewczyny, która ocaliła mu życie podczas szalejącego sztormu, jego urocza mama- królowa Hortensja oraz niezastąpiony kucharz Fryc wraz z marynarzami. Syrenka z miłości do księcia oddała swój piękny głos, by stać się dziewczyną. Z zapartym tchem kibicowaliśmy, by jej marzenie o miłości się spełniło. Piękne kostiumy, wspaniała muzyka, tańce oraz znakomita gra aktorska wprawiły nas w zachwyt. To było niesamowite przeżycie.