We wtorek 19.12.2023r. w grupie „Żabki” odbyły się warsztaty plastyczno – techniczne przeprowadzone przez panie Ewą Majczak oraz Irenę Droździok Zajęcia rozpoczęły się od kilku słów na temat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. oraz wspólnego śpiewu kolęd. Po krótkiej rozmowie kierowanej na temat opieki świąt dzieci przystąpiły do zajęć plastycznych. Otrzymały rekwizyty do wykonania stoików oraz choinek, które samodzielnie układały. Panie pomogły w pracach z klejem na gorąco.  Dzieci zajęciami praktycznymi były bardzo zaciekawione  i dumne z efektów wykonanych przez siebie prac.