W czwartek 15.12.2022r. w grupie „Żabki” oraz „Jeżyki” odbyły się warsztaty plastyczno – techniczne przeprowadzone przez pana Mariusza Żymierskiego i uczniów z klasy VIII B. Zajęcia rozpoczęły się od kilku słów na temat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz wspólnego śpiewu kolęd. Po krótkiej rozmowie kierowanej na temat opieki świąt dzieci przystąpiły do zajęć plastycznych. Otrzymały rekwizyty do wykonania stoików, które samodzielnie układały. Uczniowie klasy VIII pomogli w pracach z klejem na gorąco oraz w zwijaniu woskowych świeczek do stroików..  Dzieci zajęciami praktycznymi były bardzo zaciekawione  i dumne z efektów wykonanych przez siebie prac. Panu Mariuszowi i uczniom a klasy VIII B bardzo serdecznie dziękujemy.