Dnia 17.05 odbył się w Gminnym Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach coroczny Mini festiwal Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków. Na scenie swoje wokalne umiejętności prezentowały również przedszkolaki z naszego przedszkola.  Celem imprezy było przede wszystkim:
– popularyzowanie piosenki dziecięcej,
– wyzwalanie w dzieciach radości śpiewania,
– uaktywnienie przedszkoli w zakresie edukacji muzycznej dzieci,
– promocja dzieci utalentowanych muzycznie.

Trzy dziewczynki z naszego przedszkola zostały zakwalifikowane na eliminacje regionalne 34 Regionalnego Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla przedszkolaków.

Jedną uczestniczką Koncertu galowego 34 Regionalnego Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków Boronów 2022r była  Nadia dziewczynka z przedszkola w Kochanowicach z grupy „Jeżyki”  Serdecznie gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział w Mini festiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków wszystkim dzieciom i życzymy  dalszych sukcesów w śpiewaniu.