Kochani, dziś okazja rzadka.

Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.

Jak wiecie jest ich razem czworo,

co można sprawdzić, gdy się zbiorą.

Wciąż mówią wtedy o tych latach,

gdy jeszcze dzieckiem był mój tata.

A nasza mama bez swych lalek

do łóżka iść nie chciała wcale.

A teraz, jak ten czas wciąż leci!

Cieszą się z dzieci swoich dzieci.

I myślą widząc ich gromadkę,

że miło babcią być i dziadkiem.

Więc dziś spróbujcie zapamiętać.

Czym są dla dziadków ich wnuczęta?

I pięknej szansy nie przegapcie:

kochajcie Dziadków swych i Babcie!!

21 i22 stycznia były dla wszystkich dniem wyjątkowym , innym od wszystkich dotychczasowych dni w przedszkolu. Odbyło się bowiem w każdej grupie, nagranie  dla babć i dziadków oraz rodziców. Dzieciaki zaraz po feriach wzięły się ochoczo do pracy: piosenki i wierszyki, oraz różnorodne prezenty, to wszystko dla  kochanych babć i dziadków. Dzieci wiedziały, że nie można zaprosić  bliskich do przedszkola bo jest pandemia  ale mimo to chętnie podejmowały każde zadanie. Wreszcie kiedy nadszedł ten dzień, kamery poszły w ruch i wszystkie grupy stanęły na wysokości zadania. Przedszkolaki zachowały się jak prawdziwi aktorzy na prawdziwych scenach. Były przerwy w stylu STOP KLATKA, powtórzenia ujęć ale to wszystko nic bo efekt jest wspaniały. Filmy z nagraniami występów zostały rozesłane. Mamy nadzieję, że  się podobały i wycisną niejedną łzę wzruszenia! 100 lat i wszystkiego dobrego kochani!