Dzieci z naszego przedszkola chętnie biorą udział w wielu konkursach plastycznych.  Kilkoro dzieci wykonało prace plastyczne na II Wojewódzki konkurs” Bombka Bożonarodzeniowa z humorem” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Herbach  w którym Ania Borzycka zajęła II miejsce. Wiele dzieci wykonało prace plastyczne na Regionalny Konkurs plastyczny na „Ozdobę Bożonarodzeniową” organizowany przez GCKiI w Kochanowicach. W tym konkursie Ania Borzycka zajęła I miejsce, natomiast Marek Korzekwa – miejsce 3. Były też  wyróżnienia – Franciszek Pisulski ,Zofia Gaj ,Nikodem Kołaczuch.

Gratulujemy!!!