Przyjemność z nietypowej aktywności fizycznej, jaką jest Zumba czerpała nasze grupy.

Zajęcia z Zumby  przeprowadziła zaproszona instruktorka Zumby.

Dzieci zapatrzone nieustannie w prowadzącą tańczyły i śpiewały znane im piosenki w radosnej atmosferze. Po zakończeniu wyczerpującej, ale jednak miłej i wesołej zabawy przedszkolaki podziękowały Pani Instruktorce za mile spędzony czas i naukę. Będziemy się z nią spotykać – zgodnie z projektem edukacyjnym raz w miesiącu.

Zumba – współczesny hit z klubów fitness pozwoliła przekonać przedszkolaki,  że aktywność fizyczna to nie tylko ćwiczenia, ale również taniec oraz świetna i bezpieczna zabawa.
Ten nietypowy rodzaj fitnessu pozwala propagować wśród wychowanków zdrowy styl życia oraz naturalną, a niewymuszoną aktywność ruchową.