Kochani, dziś okazja rzadka.
Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.
Jak wiecie jest ich razem czworo,
co można sprawdzić, gdy się zbiorą.

Wciąż mówią wtedy o tych latach,
gdy jeszcze dzieckiem był mój tata.
A nasza mama bez swych lalek
do łóżka iść nie chciała wcale.
A teraz, jak ten czas wciąż leci!
Cieszą się z dzieci swoich dzieci.
I myślą widząc ich gromadkę,
że miło babcią być i dziadkiem.
Więc dziś spróbujcie zapamiętać.
Czym są dla dziadków ich wnuczęta?
I pięknej szansy nie przegapcie:
kochajcie Dziadków swych i Babcie!!

21 i22 stycznia były dla wszystkich dniem wyjątkowym , innym od wszystkich dotychczasowych dni w przedszkolu. Odbyło się bowiem w każdej grupie, nagranie  dla babć i dziadków oraz rodziców. Dzieciaki zaraz po feriach wzięły się ochoczo do pracy: piosenki i wierszyki, oraz różnorodne prezenty, to wszystko dla  kochanych babć i dziadków. Dzieci wiedziały, że nie można zaprosić  bliskich do przedszkola bo jest pandemia  ale mimo to chętnie podejmowały każde zadanie. Wreszcie kiedy nadszedł ten dzień, kamery poszły w ruch i wszystkie grupy stanęły na wysokości zadania. Przedszkolaki zachowały się jak prawdziwi aktorzy na prawdziwych scenach. Były przerwy w stylu STOP KLATKA, powtórzenia ujęć ale to wszystko nic bo efekt jest wspaniały. Filmy z nagraniami występów zostały rozesłane. Mamy nadzieję, że  się podobały i wycisną niejedną łzę wzruszenia! 100 lat i wszystkiego dobrego kochani!