Jak co roku czekamy na święta,
Choć w 2020 droga do nich była kręta,
Może w dużym gronie świętować nie będziemy,
To i tak z uśmiechem je z rodziną spędzimy.
Bo to czas magiczny i wspaniały
Jedyny, szczęśliwy i dobry cały.
Z tej okazji dużo zdrowia i radości,
A w 2021 wszelkiej pomyślności.

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, składania życzeń najbliższym oraz czas wspólnego kolędowania.

Także u nas nastał cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie. W  dzień   przedszkolnej  Wigilii  18.12.2020r.  w  całym  przedszkolu  panowała  radosna, ożywiona  atmosfera.  Świąteczne  dekoracje  w  całej  placówce,  dzieci  w galowych  strojach  wprowadzały  nastrój  oczekiwania  na  wyjątkowe, niecodzienne  wydarzenia.  Wspaniałym momentem było wspólne kolędowanie  i składanie świątecznych życzeń, a także czas wspólnego posiłku, na który składały się tradycyjne wigilijne potrawy. Płonące lampki choinkowe wpłynęły na uroczysty, świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego.