„JEST NA ŚWIECIE TYLE RZECZY,
 A KTÓRE NIE MOŻNA ZAPŁACIĆ ŻADNYMI PIENIĘDZMI,
TYLKO RADOŚCIĄ, PAMIĘCIĄ
I SŁOWEM: DZIĘKUJĘ !!! ”

Minął kolejny rok szkolny. Jakże inny niż wszystkie do tej pory. Inny dla wszystkich bez wyjątku. Każdemu z nas przyszło się zmierzyć z nową rzeczywistością. Były to  z pewnością chwile pełne obaw, niepokoju, niepewności, a dla niektórych może wręcz strachu. Pomimo trudnej sytuacji wspólnie dotarliśmy do mety. Zakończył się 2019/2020 rok szkolny.

Dnia 25 czerwca na podwórku przedszkolnym  w trochę innej formie niż zawsze odbyło się pożegnanie absolwentów naszego przedszkola. Na uroczystości obecne były pani dyrektor Joanna Grus-Blacha i zastępca dyrektora pani Krystyna Anioł, rodzice oraz wychowawczynie grup Jeżyków i Żabek.

Wszyscy z „Łezką w oku” nie ukrywając wzruszenia wspólnie zakończyliśmy naszą paroletnią przygodę w przedszkolu. W tym miejscu należy podziękować Państwu za współpracę, szczególnie w okresie epidemii, gdzie wspieraliście swoje pociechy podczas realizacji poszczególnych zadań. Za zaangażowanie i życzliwość oraz pomoc podczas uroczystości przedszkolnych i wyjazdów.

Zaczęło się lato i słonko przygrzewa,
Czas ruszyć po nowe przygody.
Wakacje czekają i niebo niebieskie!
Chłodne kąpiele i słońce i lody!

Na zielonej łące pośród traw, w ciemnym chłodnym lesie pośród drzew, u szczytu gór,  a przede wszystkim tam gdzie sobie wymarzycie przebywajcie  Państwo razem z pociechami podczas tych,   pełnych radości    i bezpiecznych wakacyjnych dni. Niech zawsze świeci Wam słoneczko, zdrowie sprzyja i pozwoli na przeżycie pięknej wakacyjnej przygody.

Niech wakacyjny czas niesie wieści, że starszaki przekroczą próg szkoły w nowym roku szkolnym będąc zdrowymi i gotowymi do podjęcia kolejnego etapu nauki. Wszystkim sześciolatkom powodzenia i samych dobrych ocen w szkole. Powodzenia!!!

Zobaczmy jeszcze jak dzieci z grupy „Jeżyki” pożegnały ulubione swe przedszkole i ukochane Panie swoje…