DRODZY RODZICE

Z dniem 01.06.2020 r., nastąpi przywrócenie działalności naszego przedszkola i wznowienie zajęć opiekuńczo –wychowawczych. Zajęcia dydaktyczne w dalszym ciągu odbywać się będą zdalnie.

Rodzice pracujący deklarujący potrzebę przyprowadzenia dziecka do przedszkola  od 1 czerwca proszeni są o poinformowanie o tym wychowawców grup do 27 maja do godz 9.00. Jeżeli Rodzic będzie miał potrzebę przyprowadzenia dziecka do przedszkola w innym terminie niż od 1 czerwca, musi poinformować o tym fakcie dyrekcję przedszkola. Zgłoszenia należy dokonać na trzy dni (robocze) przed planowanym przyjściem dziecka.

Jednocześnie informujemy, że stopniowe uruchamianie pracy przedszkola w ramach odmrażania gospodarki, nie oznacza całkowitego powrotu do stanu przed pandemią i tym samym pełnego funkcjonowania placówki. Musimy stosować się do reżimu sanitarnego według wytycznych Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Dlatego możemy przyjąć ograniczoną liczbę dzieci stosując dodatkowe procedury. Przy zgłoszeniu dziecka do przedszkola obowiązywać będą kryteria wynikające z rozporządzenia MEN. Pierwszeństwo będą miały dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadnia związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa naszego przedszkola i wymaganymi dokumentami (deklaracja i oświadczenie) dostępnymi do pobrania na naszej stronie internetowej. Następnie zainteresowanych Rodziców prosimy o wypełnienie dokumentów i dostarczenie ich do 28 maja do przedszkola lub na pocztę e-mail. W czasie obecnego funkcjonowania przedszkola dowozu autobusem nie będzie.

Rada Pedagogiczna dziękuje wszystkim rodzicom za zaangażowanie w zdalne nauczanie, wsparcie, wyrozumiałość, cierpliwość i dobre słowo w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Życzymy zdrowia i pozdrawiamy serdecznie w szczególności nasze kochane dzieci, których nam wszystkim bardzo w przedszkolu brakuje.

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 NA TERENIE SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA W KOCHANOWICACH

DEKLARACJA RODZICA

OŚWIADCZENIA RODZICÓW