Na stronie internetowej przedszkola w zakładce „LOGOPEDIA” publikowane będą ćwiczenia logopdedyczne na każdy tydzień dla wszystkich dzieci objętych terapią logopedyczną. Zadaniem dziecka jest wykonanie określonych czynności usprawniających pracę narządów artykulacyjnych, ćwiczenia oddechowe, słuchowe, ćwiczenia wymowy, ćwiczenie grafomotoryczne. Obrazek do kolorowania można wydrukować. Jednocześnie uprasza się rodziców o regularnie ćwiczenia z dzieckiem w domu w oparciu o już zgromadzone materiały w teczkach.

Zapraszam rodziców do kontaktu ze mną na Facebooku (Joanna Malinowska). Utworzona została grupa „Logopedia w Kochanowicach”, gdzie publikowane będą karty pracy dla poszczególnych dzieci. Będzie rówież możliwość kontaktu ze mną przez kamerkę internetową: sugeruję, żeby połączenie internetowe z danym dzieckiem odbywało się w dniu i godzinie, w którym zwykle dziecko ma zajęcia (po wcześniejszym potwierdzeniu). Można również kontaktować się ze mną telefonicznie przez aplikację WhatsApp (tel. 889967092). W razie trudności podaję numer stacjonarny: 324508688.

Życzę wszystkim owocnego spędzania czasu z dzieckiem w domu a przede wszystkim dużo uśmiechu i zdrowia!

Joanna Malinowska