Dnia 17 grudnia odbyły się w przedszkolu w grupie Żabki warsztaty plastyczno-techniczne  pod nazwą: „Świąteczny blask”. Przedszkolaki mogły wykazać się swoją zręcznością manualną wykonując bożonarodzeniowe stroiki.  Warsztaty te poprzedzone były pokazem multimedialnym pt. ” Świąteczny blask” oraz obejrzeniem bajki „Masza i Święta Bożego Narodzenia”. Następnie dzieci wysłuchały kolędy oraz życzeń  w wykonaniu uczniów kl,Vb Szkoły Podstawowej pod opieką pana Mariusza Żymierskiego w tym harcerzy z WDH „Czarne Orły”.  Dzieci wspólnie ze swoimi starszymi kolegami wykonały własnoręcznie woskowe świece i przepiękne stroiki. W imieniu przedszkolaków serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia. Warsztaty  nie tylko dały dzieciom wiele radości i przyjemności, ale także wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.