„Już szkoła drzwi otwiera,
nauki nadszedł czas.
Lecz pamięć o przedszkolu
niech żyje zawsze w nas!”

W wtorek 18 .06.2019 w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez grupy Starszaków. Był to bardzo szczególny dzień zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek. Przedszkolaki już po raz ostatni pod czujnym okiem swoich pań  przygotowały oprawę artystyczną tego wyjątkowego spotkania. Wspólnie przypomnieliśmy sobie najważniejsze wydarzenia minionego roku szkolnego. Dzieci prezentując swoje umiejętności wokalne, recytatorskie pokazały jak wiele nauczyły się w przedszkolu.    Spotkanie zakończyliśmy uroczystym wręczeniem dyplomów i upominków dla naszych absolwentów, którym życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji i spełnienia wszystkich marzeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za lata owocnej współpracy, każde ciepłe słowo i uśmiech, które niejednokrotnie stawały się nieocenionym wsparciem w naszej codziennej pracy.