Dzień kobiet, dzień kobiet,
niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek.
Uśmiechy są dla nich,
zabawa i taniec piosenka z radia popłynie.

Dnia 8 marca 2019r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kobiet, kiedy to każda kobieta mała i duża czuje się wyjątkowo Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu grupa „Żabki” pod kierunkiem wychowawczyni przygotowała dla dziewczynek,  pań, gości zaproszonych i całego personelu przedszkola  program artystyczny składający się z przedstawienia „Telegramy”  wierszyków i piosenek. Chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom upominki. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują  za piękne życzenia.